Şok İddia! “Arda Turan, Berkay’ın Burnunu Kırdı, Eşini Taciz Etti”

0
3
arda turan berkay burnunu kırdı berkayın eşine asıldı

Eski milli futbolcu ve Başakşehir’in cezalı oyuncusu Arda Turan hakkında dün Habertürk’ten Esin Övet imzalı haberde şok iddialar dile getirildi. İddiaya göre Emirgan’da bir gece kulübünde erkek arkadaşlarıyla eğlenen Arda Turan, gecenin ilerleyen saatlerinde mekana gelen şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin ile karşılaşıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde Arda, Özlem Ada Şahin’in kulağına eğilerek:” Evli olmasan seni kaçırmazdım, çok güzel kızsın.” diyor.

Ve Arda Turan’dan Berkay’a Yumruk

Özlem Ada Şahin, duyduğuna inanamıyor ve ” Ne diyorsun sen” şeklinde yanıt verirken olayı eşi Berkay duyuyor. Berkay’ın Arda’ya dönüp ” Şimdi eşimi eve göndereceğim ve erkek erkeğe konuşacağız” demesiyle birlikte Arda Turan, Berkay’ın burnunu kırılmasına sebep olan yumruğunu sallıyor. Bir anda kan içinde kalan Berkay da hastaneye kaldırılıyor. Bir iddiaya göre Berkay ile Arda aynı zamanda arkadaş.

Özlem Ada Şahin, Arda’nın Eşi Aslıhan Doğan’a Herşeyi Anlatıyor

Sabah saat 06:00’da Özlem Ada Şahin, olan biteni Aslıhan Doğan’ı arayarak tek tek anlatıyor. Aslıhan Doğan, Arda’nın eşi ve çift bir çocuk bekliyor. Ardından yine habere göre bir başka sürpriz gelişme yaşanıyor ve Arda Turan, bir silahla Berkay’ın yattığı hastaneye giderek ” Senin eşin olduğunu bilmiyordum, beni öldür ya da affet” diyor. Tüm bu flaş gelişmelerin haberini yazan Esin Övet ise haber kaynağını Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin olarak belirtiyor. İddialar ve haber içeriği çok vahim.

Arda Turan’dan Açıklama

Olayın konuşulması ve haber olarak yayılmasının ardından Arda Turan bir açıklama yayınladı. Arda, tartışmanın ve kavganın varlığını inkar etmeyerek : “Yaşanan tartışmanın sebebi ‘namus meselesi’ gibi haberleştiriliyor. Basit bir tartışma yaşanmıştır, doğrudur ama sebebi anlatılan şekilde değildir. Böyle bir şeyin olması da mümkün değildir. Her iki tarafa da geçmiş olsun.” dedi.

Berkay’dan Arda Turan Açıklaması

Öte yandan olayın diğer tarafı olan şarkıcı Berkay da bir açıklama yayınlayarak adeta iddiaları doğruladı. Berkay, Arda Turan ile kavgası hakkında: “Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda’nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var.” açıklaması yayınladı.

Tüm bu iddiaların yanında Arda Turan hakkında çıkan haberler elbette ilk değil. Hakeme saldırdığı için 16 maç ceza alan futbolcunun cezası 10 maça inmiş ve bu hafta oynayabilecek duruma gelmişti. Bakalım bu skandal haberinin detayları, önümüzdeki günlerde nasıl olacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here